Başkan’ın Mesajı

 

  Yarım asırdır hizmet veren Kozlu Orman Ürünleri ailesi geçmişten bugüne değişim ve gelişim süreçlerinin önemini bilerek sektörel büyümesine devam etmiştir. Yarım asırdır mutlu müşteriler ve mutlu çalışanlar yaratmayı hedef edinen Kozlu Orman Ürünleri ailesi, "önceliğiniz önceliğimizdir" sloganını kurumsal kültür olarak benimsemiştir.

  Telefon, E-mail veya Elektronik ortamda alınan siparişleriniz, Kozlu Orman özel ERP yazılım sistemimize kayıt edildikten sonra, son modern teknolojik donanımlı 20.000 m2 alana sahip tesisimizde uzman kadrolar eşliğinde siparişlerinizi hazırlamaktadır. Müşteri ilişkileri departmanımız siparişlerinizi, teslimat süreci tamamlana kadar takip altına almaktadır. Periyodik olarak kayıtlı olan GSM numaranıza ve e-mail adresinize raporlama yapmaktadır.

  İstanbul’un tamamına hizmet vermekte olan Kozlu Orman Ürünleri ailesi, hedef büyülterek Türkiye genelinin tamamına hizmet vermeye başlamıştır. Siz değerli müşterilerimiz ile büyümesine devam etmektedir. 2015 yılının ilk yarısında, toplam 50.000 bin ton mdf, suntalam, sunta v.b. ürünü işleyerek 3.500 lokasyon da bulunan müşterilerimize kusursuz dağıtımı gerçekleştirmiştir. Yeni modern mimari yapıların tamamında kullanılan ürünlerimiz, modern mimari değişim süreçlerini takip altına almakta ve izlemektedir.

  Modern mimari ve özel talep siparişleriniz ürün geliştirme departmanımız tarafından değerlendirmeye alınarak işleme konulmakta ve üretilmektedir. Kozlu Orman Ürünleri ailesinin her bir ferdi, inançla, tutkuyla, coşkuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

  Kusursuz kurumsal çalışma sistemimiz çalışanlarımıza verilen kurumsal eğitimlerle birleşerek Vizyon, Misyon, Organizasyon, Motivasyon ve Aksiyon süreçlerimizi bilerek kusursuz hizmete ve sürekli değişime ve sizlerle birlikte büyümeye devam etmekteyiz.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim…

Saygılarımla.

Hüseyin PALA
Yönetim Kurulu Üyesi