Hakkımızda

 


   Yaklaşık yarım asırlık geçmişi ve tecrübesi ile ahşap ve mobilya sektöründe ikinci kuşak olarak hizmet veren firmamız, faaliyetlerine 01.01.2015 tarihinden itibaren KOZLU ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak devam etmektedir. Firmamız Türkiye’nin, seçkin orman ürünleri üreten firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır.

  Gelişen piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, dünyadaki orman ürünleri üzerine ulaşılan son teknolojileri takip ederek, mobilya ve dekorasyon imalatçılarına profesyonel anlamda hizmet verebilmek için, makine parkurunu günün şartlarına göre yenilemiş ve fabrikalarını donatmıştır. Plaka kesim / ebatlama / düz ve eğrisel bantlama, CNC ve Minifix işlerini kaliteli bir şekilde uygulayarak sektörün ihtiyaçlarını hızla karşılayan bir üretim ve pazarlama hattı kurmuştur.

  Bu sayede, mimarlık ofisleri ve imalatçı müşterilerimiz, dünya standartlarında bizden hizmet alarak zamandan ve iş gücünden tasarruf ederek kaliteyi yakalamışlardır. 2000’li yılları atılım yılları olarak değerlendiren firmamız, İkitelli merkeze satış ve imalat parkuruna ilave olarak Hadımköy’de 20.000m² alanda imalat ve satış yapacak ikinci bir hizmet noktası daha ilave ederek, çalışmalarına daha profesyonel anlamda devam etmektedir.

  Misyonunu ve Vizyonunu bu şekilde belirleyerek hedeflerini koyan firmammız, müşteri memnuniyeti odaklı ilkesinden ödün vermeden, insana ve çevreye duyarlı bir üretim ve satış politikasını baz alarak, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Siz Hayal Edin, Biz Üretimini Yapalım...